0212 613 74 66 - info@erolmakina.com.tr

Hakkımızda

EROL MAKİNA TEKS. VE GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 1996 yılı Haziran ayında kurulan Erol Makina faliyet göstermeye başladığı tarihten itibaren talaşlı imalat ve yedek parça işleri yaparak birçok firmanın tedarikçisi konumuna gelmiştir. Erol Makina olarak uzman kadrosuyla her türlü Talaşlı imalatla cnc torna ve frezelerde endüstrüyel makine yedek parçaları imalatı yapmaktadır. Siparişleriniz doğrultusunda her çeşit çelik, pirinç, alüminyum ve diğer malzemelerden endüstrüyel makine ve makina imalat sanayisine CNC tezgahlarda son teknoloji ürünü yan sanayi yedek parça ve direk imalata parça üretimi gerçekleştirmekteyiz. "GELECEĞE EMİN ADIMLARLA YÜRÜYEN BİR FİRMA OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ!!!"
EROL MAKİNA TEKS. VE GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Cuma Mah. Talimhane Cad. Apek Bilge İş Merkezi No: 75-76 Rami - Eyüpsultan / İstanbul Tel: 0212 613 74 66 E-posta: info@erolmakina.com.tr Web: www.erolmakina.com.tr
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın